Zajęcia klas 0-3 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 października 2011 10:53

 

Terminy zajęć pozalekcyjnych - koła zainteresowań

w roku szkolnym 2013/2014 klasy „0” – 3

 

Tematyka – rodzaj koła

Nauczyciel prowadzący

Dla kogo

Sala

Dzień

Godzina

Koło informatyczne

 

Franczuk Julia

oddziały przedszkolne

103

wtorek

14.20 – 14.50

Logorytmika

 

Jarząbek – Kość Dorota

oddziały przedszkolne

203

wtorek

zgodnie
z potrzebami

Zajęcia przyrodnicze

 

Kania Aneta

oddziały przedszkolne

38

poniedziałek

14.30 – 15.30

Język angielski

 

Pruszczyk Joanna

oddział przedszkolny 0a

 

piątek

12.30 – 13.00

Język angielski

 

Mazur Ewa

oddział przedszkolny 0b

 

poniedziałek

13.30 – 14.00

Koło informatyczne

 

Franczuk Julia

 klasy 1 – 3

103

wtorek

12.40 – 13.25

Zajęcia przyrodnicze

 

Kania Aneta

klasy 1 – 3

świetlica

środa

14.30 – 15.30

Koło języka angielskiego

 

Pruszczyk Joanna

klasy 1 – 3

211

piątek

14.00 – 14.45

Zespół teatralno – muzyczny

„Gwiazdeczki”

Kulas Marzena

klasy 1 – 6

216

środa

13.40 – 14.40

 

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

 

Mazur Agnieszka

klasy 3 – 6

sg

poniedziałek

13.30 – 15.30

Eucharystyczny Ruch Młodych

 

Jarząbek – Kość Dorota

klasy 3 – 6

211

wtorek

12.45 – 13.45

Logopedia

 

Kruk Mariola

klasa 1a

logopedia

wtorek

11.40 – 12.40

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

 

Kruk Mariola

klasa 1a

117

czwartek

11.40 – 12.40

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

 

Marczewska Edyta

klasa 1b

118

wtorek

11.40 – 12.40

Spotkania z plastyką – koło plastyczne

 

Marczewska Edyta

klasa 1b

118

czwartek

11.40 – 12.40

Język angielski na wesoło

 

Garczarczyk Sabina

klasy 2

40

czwartek

15.00 – 16.00

Zajęcia plastyczne

 

Garczarczyk Sabina

klasy 2

40

piątek

15.00 – 16.00

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Szymańska Grażyna

klasa 2b

213

poniedziałek

 

11.45 – 12.45

 

Zajęcia plastyczne

 

Szymańska Grażyna

klasa 2b

213

czwartek

12.40 – 13.40

Zajęcia wyrównawcze

Wiśniewska Agnieszka

klasa 3a

115

poniedziałek

12.40 – 13.40

Zajęcia wyrównawcze

 

Degucis Urszula

klasa 3b

116

poniedziałek

11.45 – 12.45

Zabawy z wesołym kangurem

 

Degucis Urszula

klasa 3b

116

wtorek

12.40 – 13.40

Zajęcia sportowe

Szulc Elżbieta

świetlica

sg

wtorek

środa

15.00 – 16.00

15.00 – 16.00

 

 
© 2011 Szymon Geromin
Webdesign auf Usedom and Joomla